Вентильований фасад

ТОВ «Механічний завод« СОНЕТ» виробляє тепло-вентильовані фасадні системи HOSTROCK™ і виконує роботи з їх влаштування.

Якщо у Вас виникли запитання, ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам: (066) 04 04 205, (068) 491 5020, (063) 963 0018, (044) 337 3998.

Навісні вентильовані фасади HOSTROCK™ - це ефективне зовнішнє утеплення і облицювання будівлі одночасно. Фасадна система HOSTROCK™ складається з металоконструкції (консоль, вертикальний і горизонтальний профілі), яка монтується безпосередньо на зовнішні стіни будинку; утеплювача товщиною до 150 мм і фасадної плитки (розмір 600х105х25 мм) різноманітної кольорової гамми.

 

Білий

Морський

пісок

Жовтий

Персик

Бузок

Зелене

яблуко

Гранатовий

Молочний

шоколад

Теракотовий

Темний

шоколад

Коричневий

Шоколад

Бордовий

Зелений

мох

Сірий

Технологія вентильованого фасаду дозволяє зберегти тепло, виключає можливість попадання вологи на утеплювач, забезпечує ефективність теплозбереження та широкі можливості архітектурних рішень для оформлення фасаду будинку.

Навісний вентильований фасад HOSTROCK™ - це сучасне рішення, яке дозволяє ефективно утеплити фасад будівель заввишки до 100 м.

При цьому система дозволяє здійснювати монтаж як на нові будівлі, так  і на реконструйовані.

Тепло-вентильований фасад HOSTROCK™ - це сучасний дизайн і висока енергоефективність будівлі.

Утеплення фасаду будинку системою HOSTROCK™ - це економія енергоресурсів на опаленні і кондиціонуванні до 40%.

На відміну від «мокрих» фасадів, монтаж вентфасада HOSTROCK™ може здійснюватися в будь-яку пору року, при цьому система забезпечує високу надійність, легкість в обслуговуванні і високий термін експлуатації – більше 50 років!

Теплий фасад HOSTROCK™ забезпечить економію енергії, підвищить енергоефективність будинку і додасть йому архітектурну виразність та індивідуальність без реконструкції зовнішніх огороджувальних конструкцій.

Вентильовані фасади HOSTROCK™ підходять як для багатоповерхових житлових і адміністративних будівель, так і для приватних будинків.

Плитка для фасаду HOSTROCK™ є вигідною альтернативою при облицюванні фасадів приватних будинків, котеджів, господарських будівель. Окрім вирішення проблем зовнішнього утеплення облицювання фасаду будинку системою HOSTROCK™ (на відміну від поширених рішень типу «короїд», «шуба для дому» і ін.) дозволяє створити природний і комфортний мікроклімат всередині «теплого» дому

Компанія «Механічний завод «СОНЕТ» є надійним виробником фасадних систем та інших рішень для утеплення фасаду будинку, що гарантує надійність і довговічність облицювання будинку.

Також на підприємстві виготовляються металеві конструкції примикання й обробки віконних прорізів. Можливе оформлення екранів балконів.

Для виконання робіт з монтажу фасадних систем підприємство має необхідну кількість устаткування, приладів та інструментів, а головне - кваліфікований персонал для виконання робіт з облицювання фасаду будинку.

Ми допоможемо вам прийняти оптимальне рішення, чим утеплити будинок зовні, які матеріали для утеплення фасадів використовувати, як створити гарний фасад і при цьому економити на енергоресурсах та знизити витрати на будівництво.

Якісне комплексне рішення від виробника буде гарантією довговічності та надійності вашого будинку! 

 

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ:  (066) 04 04 205, (068) 491 5020, (063) 963 0018, (044) 337 3998

 

 

 

Надішліть запит для складання кошторису, або для заключення договору

Додати коментар