Наші послуги


Електромонтаж

ТОВ «Механічний Завод «Сонет» виконує широкий спектр електромонтажних робіт житлових будинків, нежитлових споруд, промислових підприємств, складів, підприємств громадського призначення, торгово-адміністративних комплексів, офісних приміщень, сільськогосподарських комплексів.

Металообробка

ТОВ «МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД «СОНЕТ» пропонує комплексні роботи з обробки листового металу, а саме: лазерне різання, штамповка, рубка та згинання, зварювальні та слюсарні роботи, виготовлення цільних металоконструкцій, нанесення порошкових фарб та інше.

Ліфти

ТОВ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД «СОНЕТ» виготовляє пасажирські та вантажні ліфти, вантажопідйомністю до 2000 кг; виконує монтажні роботи та виконує заміну застарілих ліфтів та обладнання; надає повну технічну підтримку під час обслуговування ліфтів.

Вентильований фасад

ТОВ «МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД «СОНЕТ» пропонує послуги з виготовлення та влаштування тепло-ветильованого навісного фасаду «HOSTROCK» ТМ для утеплення, поліпшення архітектурної виразності та довговічності вашого будинку. Фасад «HOSTROCK» ТМ - це сучасна навісна система для підвищення термоопору будинку.

Електролабораторія

ТОВ «МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД «СОНЕТ» виконує роботи з вимірювання електроприладів та мереж; усунення та попередження пошкоджень в електроустановках, що використовуються в жилих і нежилих приміщеннях у місті Києві та області.

Кошториси та угоди

ТОВ «МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД «СОНЕТ» професійно, швидко і якісно виконає кошторисні розрахунки на всі види робіт, які здійснює компанія. Якісно складе Договорні ціни, дефектні акти, акти виконаних робіт (форма КБ-2в), довідки про вартість виконаних пірядних робіт (форма КБ-3).


Наші партнери